BRLOSPTECH

Zakończenie rekrutacji na rok szkolny 2024/2025

Post o zakończeniu rekrutacji uczniów w Zespole Szkół Publicznych im. Wisławy Szymborskiej w Krakowie:

Zakończenie rekrutacji uczniów do Zespołu Szkół Publicznych im. Wisławy Szymborskiej w Krakowie

Z radością informujemy, że zakończyliśmy pomyślnie rekrutację uczniów do Zespołu Szkół Publicznych im. Wisławy Szymborskiej w Krakowie na rok szkolny 2024/2025.

Cieszymy się, że do naszej społeczności edukacyjnej dołączy tak duża i utalentowana grupa młodych ludzi. Otrzymaliśmy rekordową liczbę aplikacji, co świadczy o rosnącej popularności naszej szkoły i uznaniu dla jakości kształcenia, jaką oferujemy.

Szczególnie cieszy nas różnorodność zainteresowań i umiejętności przyszłych uczniów. Wśród nowo przyjętych znajdują się zarówno doskonali sportowcy, jak i uzdolnieni lingwiści, matematycy czy artyści. Taki szeroki wachlarz talentów z pewnością wzbogaci nasze szkolne życie i pozwoli na realizację wielu ciekawych projektów.

Dziękujemy serdecznie wszystkim kandydatom, którzy zdecydowali się złożyć aplikacje do naszej placówki. Doceniamy Waszą motywację i ambicję. Cieszymy się, że to właśnie do nas chcecie dołączyć, aby rozwijać swoje pasje i kompetencje.Witamy nowych uczniów w Zespole Szkół Publicznych im. Wisławy Szymborskiej! Jesteśmy przekonani, że wspólnie stworzymy inspirującą i sprzyjającą rozwojowi atmosferę. Czekamy na Wasz entuzjazm, kreatywność i zaangażowanie!

Z poważaniem,

Dyrekcja Zespołu Szkół Publicznych im. Wisławy Szymborskiej w Krakowie