BRLOSPTECH

Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2024/2025 w Zespole Szkół Publicznych nr 34 im. Wisławy Szymborskiej w Krakowie

Drodzy Uczniowie, Rodzice oraz Nauczyciele!

Serdecznie witamy w nowym roku szkolnym 2024/2025! Z wielką radością rozpoczynamy kolejny etap naszej edukacyjnej podróży w Zespole Szkół Publicznych nr 34 im. Wisławy Szymborskiej w Krakowie.

Nasza szkoła od lat stawia na rozwój, innowacyjność i współpracę. Nowy rok szkolny przynosi ze sobą wiele wyzwań, ale także mnóstwo nowych możliwości i inspiracji. Pragniemy, aby każdy dzień w naszej szkole był dla Was czasem nauki, odkrywania i rozwijania swoich pasji.

Ważne Informacje:

📅 Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbyło się 05.08.2024 roku o godzinie 9:00 w sali gimnastycznej.

🎓 Program uroczystości:

• Powitanie uczniów, rodziców oraz grona pedagogicznego.
  • Wystąpienie dyrektora szkoły.
  • Krótkie przedstawienie artystyczne przygotowane przez uczniów.
  • Informacje organizacyjne dotyczące nadchodzącego roku szkolnego.

📚 Nowości w roku szkolnym 2024/2025:

• Wprowadzenie nowych programów edukacyjnych i zajęć pozalekcyjnych.
  • Modernizacja pracowni komputerowej oraz biblioteki.
  • Rozbudowa oferty sportowej i kulturalnej.

Przygotowania do Nowego Roku Szkolnego:

Przed nami wiele wspólnych chwil, wyzwań i sukcesów. Zachęcamy wszystkich uczniów do aktywnego udziału w życiu szkolnym, zarówno na lekcjach, jak i w licznych kółkach zainteresowań oraz projektach. Nasza kadra nauczycielska jest gotowa do wsparcia Was na każdym kroku, a drzwi do gabinetów pedagoga i psychologa szkolnego są zawsze otwarte.

Bezpieczeństwo i Zdrowie:

Dbając o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo, przypominamy o przestrzeganiu zasad higieny i bezpieczeństwa na terenie szkoły. Prosimy o zapoznanie się z obowiązującymi procedurami oraz o ścisłe ich przestrzeganie.

Zakończenie:

Z niecierpliwością czekamy na Wasze powroty po wakacjach, pełni energii i zapału do nauki. Wierzymy, że wspólnie stworzymy kolejny wspaniały rok szkolny pełen niezapomnianych chwil i osiągnięć.

Z serdecznymi pozdrowieniami, Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół Publicznych nr 34 im. Wisławy Szymborskiej w Krakowie